TVP ISÄNNÖINTI

TVP logo-vaaka

TVP ISÄNNÖINTI Oy

Osoite:
Pukinmäenaukio 2, 4krs.
00720 Helsinki

Olemme avoinna ma-pe kello 9.00-15.00

Vaihde: +358 20 7354070


Yhteystiedot

Isännöitsijät:

Pauli Molin
Isännöitsijä
pauli.molin@tvpisannointi.fi
+358 20 7354 076

Mervi Hukkanen
Isännöitsijä
mervi.hukkanen@tvpisannointi.fi
+358 20 7354 073

Merja Lindholm
Isännöitsijä
merja.lindholm@tvpisannointi.fi
+358 20 7354 078

Tommi Saarinen
Isännöitsijä
tommi.saarinen@tvpisannointi.fi
+358 20 7354 074

Harri Nolvi
Tekninen isännöitsijä
harri.nolvi@tvpisannointi.fi
+358 400 514 150

Ulla Tauriainen
Apulaisisännöitsijä
+358 20 7354 077


Muu henkilökunta:

Pirkko Raninen

Kiinteistösihteeri
pirkko.raninen@tvpisannointi.fi
+358 20 7354 072

Vastikevalvonta
vastikevalvonta@tvpisannointi.fi
+358 20 7354071


Yhteydenotto

Mikäli et tiedä kehen sinun tulisi ottaa yhteyttä, lähetä kysely sähköpostiosoitteeseen pirkko.raninen@tvpisannointi.fi tai soita vaihteeseemme: +358207354070